Fotogalerie

Traktor Belarus 320.4 s lesní nástavbou
 

Pro naše zákazníky rozšiřujeme nabídku dodávek příslušenství k trakrům Belarus o zajímavou nástavbu určenou pro práci v lese, případně pro další manipulaci se dřevem. Tato nástavba spolu s dodávaným trakotrem splňuje požadavka pro poskytnutí dotace z Programu rozvoje venkova.

Traktor je už v základním provedení osazen přední a zadní vývodovou hřídelí, předním a zadním hydraulickým zvedacím zařízením a třemi hydraulickými okruhy. Tato výbava z něj dělá jeden z nejuniverzálnějších nosičů nářadí a příslušenství ve své třídě. Pohon traktoru zajišťuje čtyřtaktní tříválec Lombardini o výkonu 26,5 kW a mechanická převodovka s šestnácti rychlostmi vpřed a osmi vzad. Nezanedbatelnou výhodou je i hmotnost traktoru, která je 1750 kg a spolu s pohonem všech čtyř kol zajišťuje maximální využití výkonu 36-ti koní. Využití traktoru je skutečně široké, vzhledem k závěsnému zařízení vpředu i vzadu, je možné provádět dvě operace současně.

Lesní nástavba – rozšiřuje možnosti traktoru pro práci v lese, a manipulaci se dřevem, obsahuje bezpečnostní rám kabiny s ochrannou sítí na zadním a bočních sklech, zpevňovací rám podvozku a ochranu podvozkové část traktoru (převodovky, rozvodové skříně), dále je traktor rozšířen o čelní nakladač NAR 80 s rampovací lopatou DR 320.4 PTR
 


Technické parametry NAR 80:

Nakladače NAR slouží pro montáž na traktory a malotraktory o výkonu 15-90 HP. Je vybaven rychloupínacím zařízením pro rychlou výměnu nářadí např. lopata, paletizační vidle atd. Připojení a odpojení nakladače k traktoru je rychlé a jednoduché pomocí hydrauliky. Na traktoru zůstává montážní rám, který vyztuží celý traktor a k rámu se připojí výložník. Všechny hydraulické válce jsou dvojčinné. Nakladač se připojí na hydrauliku traktoru nebo pomocí hydraulického rozvaděče s joystickem

 

Základní provedení nakladačů NAR:

• barva RAL 3020
• rychloupínací systém
• dvojčinné hydraulické válce
• montážní rám traktoru
• prohlášení CE
• schválení pro provoz na pozemních komunikacích

Pro práci v lese je možné agregovat traktor Belarus 320.4 i s lesním navijákem 320.4 PRT

 

Technické parametry navijáku:

• Mechanicky ovládaný lesnický tříbodový lanový naviják s pásovou brzdou určený pro lehkou práci v lese nebo na farmě. Naviják je vybaven snímatelným tažným závěsem a držákem motorové pily.
• Naviják se dodává včetně válcovaného ocelového lana 9mm/50m s koncovkou.
• Naviják lze objednat ve variantě s a nebo bez spodní kladky.